SPEEDY DREAM - BORDER COLLIE - BORDER KOLIE - CHOVATELSKÁ STANICE - ŠTĚŇATA - bcccz.cz

AGILITY AKCE

23.11. VÍKENDOVÁ INTENZIVKA

O víkendu jsme uspořádali asi lestos poslední agility intenzivku. Počasí naštěstí ještě vydrželo a tak jsme měli možnost si pořádně zaskákat. No jo no, tak zbohem letošní sezóno ... hi hi hi. Do rána nám napadlo spousta sněhu, tak od teď už jen zimní radovánky.

 

30.10.  Intenzivka agility

V pátek jsme využli nádherné počasí a s oběma našima holkama vyrazili na intenzivní trénink agility.  Celé dopoledne jsme běhali a běhali a běhali a občas také fotili a fotili. Nafotili jsme nejen trénink, ale i společnou fotogalerii našich holek. Vzali jsme s sebou i naši babču Terezku s kterou jsem před osmi lety s agility začínala.

Společná fotogalerie k nahlédnutí ZDE.

 

     
     
       

12.10. INTENZIVKA AGILITY

O víkendu jsme také pořádali agility intenzivku v Jablonci - Lukášově. Tentokrát pod mým vedením si nádherného slunečného dne a spousty hopsání užilo 18 týmů. Myslím, že se vše vyvedlo tak jak má a jak psíci, tak páníčci byli spokojení. Fotogalerii z intenzivky dodáme co nejdříve.

 

   

25. - 27.6. AGILITY VÍKEND ČESKÝ DUB

O víkendu jsem vyrazila na výcvikový víkend do Českého Dubu. Tentokrát jako lektorka. Počasí přálo, a tak jsme si užili nejen agi výcvik, ale i agi hry, výlety a báječné koupání našich hafíků.

Společná fotogalerie ZDE.

Pár fotek Nessie a dalších " účastníků zájezdu ".

 

     
   

4. - 6. 6. ČMKU JUNIOR OPEN JABLONEC N.N. - LUKÁŠOV

O víkendu jsme se zúčastnili závodů agility, juniorhandlingu a sportovní kynologie pro děti a juniory. Tentokrát ze strany pořadatelské, kde jsme měli na starost oblast agility. I tak jsme si akci pěkně užili a nasáli báječnou atmosféru, která po celou dobu akce panovala.

Více o JUNIOR OPENU , včetně výsledků a fotogalerie, najdete na tomto ODKAZU.

 

   

14. - 16.5. VÝCVIKOVÝ VÍKEND AGILITY - JABLONEC NAD NISOU - LUKÁŠOV

O víkendu jsme se všemi holkami Atynkou, Terezkou a Nessie včetně malé Baloo vyrazily na výcvikový víkend do Jablonce - Lukášova. Počasí nám sice moc nepřálo a chvílemi se z nás stávaly rampouchy, neb sice nepršelo ale bylo značně mrazivo, ale přesto jsme si víkend užily parádně. Fotek opět poskrovnu, spíše žádné o to více ale zážitků.

 

VÝCVIKOVÝ VÍKEND CHŘIBSKÁ

30.4. - 2.5. jsme z holkama vyrazily na výcvikový víkend do Chřibské, měli jsme s sebou i Baloo Speedy Dream, která je u nás momentálně na hlídání, tak bylo o víkendu pěkně veselo. Nessie i Atynka pilně cvičily a Baloo se pilně socializovala. Bohužel jsme pro samé cvičení jaksi zapomněli fotit a tak jsme přijeli domů s prázdným foťákem, nicméně se spoustou zážitků. Fotky se nám povedou snad příště.

 

UKÁZKY PSÍCH SPORTŮ - DOKSY

Dne 17.4. jsme se s Nessie zúčastnily ukázek psích sportů v ZKO Doksy. Nessie předvedla jak se běhají agility, co je to frisbee a ještě stihla předvést obrany.

Atynka, vzhledem k tomu, že je krátce po štěňátkách se zúčastnila hlavně jako divák, nicméně s ostatními pejsky předvedla obranu pro začínající hafíky, tzv. kruhovku.

Kromě fotek jsme natočili i nějaká videa.

Video  -  Nessie obrany  -  ZDE.

 

 
 
border collie, speedy dream, Athea Angel Budgerigar, Finnty Fey Aibara, chovatelská stanice border colií, border kolie, štěňata, štěně, welpen, puppies, www.bcccz.cz, klub border colií webdesign: Kovaříková Kateřina 30.11.2007