SPEEDY DREAM - BORDER COLLIE - BORDER KOLIE - CHOVATELSKÁ STANICE - ŠTĚŇATA - bcccz.cz

CESTOVÁNÍ

Naše dovolené, výlety, fotovýlety,procházky a návštěvy psích kamarádů.

 


 

4. - 20.9. 2012   DOVOLENÁ ITÁLIE - ELBA

 

Zářijovou dovolenou jsme si letos užili v Itálii a na Elbě. Procestovali jsme opět velký kus, vzali jsme to přes kopce až k moři a tak jsme si my i naše holky užili nejen slunce a vodu, ale i kopce a sníh.  Fotogalerie k prohlédnutí na tomto odkazu.

 

 

15. - 17. 3. 2012   NÁVŠTĚVA PSÍCH KAMARÁDEK

 

O víkendu k nám přijeli psí kamarádky - kříženka labradorky Doriska a sibiřská lajka Bekki. S našima holkama Nessie, Atynkou a Tibčou využily poslední sníh a řádily v něm s talířem jak o život. Fotky ZDE.

 

20.2.2012   NÁVŠTĚVA MALÉ FLY

 

Navštívila jsem malou Fly. Je to nádherné štěně s naprosto neuvěřitelnou povahou. Neustále se smějící prcek s milióny čertíky v očích. Odpoledne jsem si skutečně užila, Fly ze mně celou dobu neslezla a kromě spousty pusinek mi nadělila i prokouslý nos. Je prostě úžasná. Jsem moc ráda, že malá zústává v našem flyballovém týmu DogDRAGONS a budu mít možnost jí stále vídat. Ostatní fotky Fly jsou ZDE.

 

 

5. - 10.2.2012   NÁVŠTĚVA DÝDY

 

Během letošní mrazivé zimy nás navštívil náš odchovanec Caramel of Speedy Dream - Dýda se svou paničkou Sárou. Z Dýdy vyrostl opravdu krásný, mladý a temperamentní pes. Užili jsme si spoustu společných vycházek a nafotili několik sněhových fotek. Další fotky od Sáry najdete pod tímto odkazem.

 

 

20.9.   PRODLOUŽENÝ VÍKEND JESENÍKY

 

Využili jsme volného víkendu a odjeli jsme na pár dní do Jeseníků. Výletovali jsme v okolí Bílé Opavy a Pradědu. Počasí bylo báječné a výlet taky :-)

Fotek tentokrát moc nemáme, ale pár můžete shlédnout ZDE.

 

1.8. - 15.8.2011  DOVOLENÁ FRANCIE

 

Z německého Borkenu, kde jsme byli na Mistrovství Evropy, jsme se nevraceli domů, ale pokračovali ještě dalších 14 dní cestováním po Francii.

Od severu, kde jsme navštívili Dijon a Nancy, přes Chamonix kde nás čekály nádherné horské túry k ledovci pod Mont Blanc, až po jih Francie na pár dní k moři, kaňon Verdon, Avignon a Savojské Alpy, jsme tentokrát projeli pěkný kus cesty. Dovolená byla skvělá !!!

Fotky k prohlédnutí  ZDE.

 

 

18. - 22.8.2011   RAKOUSKO - HINTERSTODER

Zřejmě letos poslední delší letní výjezd jsme si užili v Rakousku. Kde jinde než v kopcích. Holky zase nechyběly. Na počasí jsme měli štěstí a tak túry po kopcích vyšly báječně. Jen škoda, že už nás žádná delší dovča nečeká, ale nějaký víkend snad ještě stihneme.

Fotogalerie ZDE

 

29.6. - 5.7.2011   SLOVINSKO

Po delší době jsme se rozhodli pro dovču ve Slovinsku. Pěkný týden jsme strávili v Julských alpách. Počasí jsme si nemohli přát lepší a tak výlety s našima holkama i couračky na kole byly fajn. Fotogalerie z výletu ZDE.

 

 

9. - 12. 6.2011  JIZERKY S TURISTICKÝM ODDÍLEM

Na prodloužený výlet po Jizerkách jsme tentokrát vyrazili s dětským turistickým oddílem. Navštívili jsme nejvyšší horu Jizerek - Smrk a opuštěné doly na Měděnci, ke kterým se nám podařilo si vypůjčit klíče a tak jsme staré opuštěné šachty mohli prozkoumat. Naše holky opět nechyběli a tak se jim podařilo za celou tu dobu do paciček nasbírat spoustu kilometrů. Naše Terezka si našla super zábavu - ježdění z kopce v lese po větvičkách.  Moc jí to pak slušelo .... hi hi hi. Bylo to bezva a víkend v kempu jsme si náležitě užili.

Ostatní fotky k prohlédnutí ZDE.

 

 

14.3.2011    NÁVŠTĚVA ACEÍKA 

O víkendu nás přijel navštívit Aceík s Dárthíkem. Z Aceíka se stal moc hezký pes a svou mamku Nessie na společných procházkách pěkně prohnal. Samozřejmě si vycházek užili i ostaní hafíci, včetně naší mamči Atynky.

Společná fotogalerie ZDE a fotky Aceíka ZDE

Aceíkovi jsme také udělali novou grafiku na jeho webové stránky, rubriky sice ještě předělané nejsou, ale hlavní vzhled ano. Stránky můžete navštívit na této adrese - http://www.librea.wgz.cz/. Rubriky snad předěláme co nejdříve.

 

   

8.3.2011   VÝLET S DRAGONY

 

O víkendu jsme využili nádherného počasí a vyrazili jsme s Dragony na výlet do Suchých skal. Hafíci samozřejmě museli být s námi kromě naší mamči Atynky, která už musí více odpočívat a náročnou cestou ve skalách, kde byly některé úseky téměř horolezecké po vrstvách ledu, jsem nechtěla riskovat zdraví její a miminek. Výlet jsme zakončili super obídkem v hospůdce a už se těšíme na další.

Fotogalerie k prohlédnutí ZDE

 

 

30.1.2011   SNĚHOVÉ FOCENÍ

Včera jsme využili nádherného počasí a vydali se s celou naší smečkou, která momentálně čítá čtyři hafíky - 2 borderky, 1 bišonka a 1 tibetská terriérka na vycházku. Holky řádily tolik, že některé vyfocené fotky byly fakt úsměvné. Ostatní si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

 

19.1.2011   RAKOUSKO

Opět jsme pár dní strávili v Rakousku. Zimní Dachstein je stejně krásný jako letní. I naše holky si výlet pořádně užily. Fotky k prohlédnutí ve fotogalerii.

 

 

5.1.2011   ZIMNÍ FRISBEE

Jelikož je u nás spousta sněhu a jiným aktivitám počasí příliš nepřeje, tak se naše holky baví alespoň pořádným lítáním ve sněhu a " zimním frisbee " při sněhových výletech . Z prodírání se hlubokým sněhěm za talířem jsou ale nadšené. Fotgalerie ze sněhového řádění ZDE.

 

     

28.8.2010   DOVOLENÁ ŠVÝCARSKO A FRANCIE

Letos jsme s našima holkama vyrazili na dovolenou po švýcarských a francouzských alpách. Opět bylo super jak v horách, tak i u moře mezi plameňáky.

Fotogalerii z dovolené můžete zkouknout ZDE.

 

10. - 13. 6.2010   RAKOUSKO - DACHSTEIN

Prodloužený víkend jsme strávili s dětským turistickým oddílem v Rakousku. Počasí přálo a tak jsme si horskou turistiku užili do sytosti. Tentokrát bez našich hafíků, ale i tak to bylo super. Kamarádce Mirce móóc děkuji za hlídání, leč obvzláště Atynka ocenila dvůr plný kačenek, králíčků a psích kamarádů.

Fotogalerie z turistiky ZDE:

 

       

 

 
border collie, speedy dream, Athea Angel Budgerigar, Finnty Fey Aibara, chovatelská stanice border colií, border kolie, štěňata, štěně, welpen, puppies, www.bcccz.cz, klub border colií webdesign: Kovaříková Kateřina 30.11.2007