SPEEDY DREAM - BORDER COLLIE - BORDER KOLIE - CHOVATELSKÁ STANICE - ŠTĚŇATA - bcccz.cz

FLYBALL

5.- 6.5. 2012   EAGER´S CUP TRMICE

 

Tak máme za sebou první letošní flyballový turnaj. Vyrazili jsme na něj v oslabené sestavě bez naší starťačky Blackie, která má zraněnou nohu a i s několika handicapy nás psovodů. Přesto jsme si turnaj náležitě užili a přestože byl letos turnaj obsazen rekordním počtem 36 družstev jak českých tak zahraničních, jsme si dokázali vybojovat v sobotním Speed Trialu 5. místo s nejlepším časem 18,11 s a v nedělním Double Elimination 4. místo s nejlepším časem 18,30 s v 1. divizi.

Mému kolenu se sice ještě běhat moc nechtělo, Nessie se ale zato chtělo strašně, což dokazují fotky níže za které moc děkujeme Andy - majitelce Dina.

Kačka - majitelka Dragon´s Fly , pro nás natočila nádherné VIDEO, kde můžete vidět sestřih běhů našeho družstva DogDRAGONS a našeho nově běhajícího družstva DogDRAGONS 2. Kačko moc díky.

 

 

Žádné komentáře
 
border collie, speedy dream, Athea Angel Budgerigar, Finnty Fey Aibara, chovatelská stanice border colií, border kolie, štěňata, štěně, welpen, puppies, www.bcccz.cz, klub border colií webdesign: Kovaříková Kateřina 30.11.2007