SPEEDY DREAM - BORDER COLLIE - BORDER KOLIE - CHOVATELSKÁ STANICE - ŠTĚŇATA - bcccz.cz

FLYBALL

18. - 19.6. 2011  TURNAJ SLADKÝCH NADĚJÍ MĚLNÍK

Opět super víkend strávený na flyballových závodech. V sobotu se běhal závod dvojic pro začínající pejsky na kterých se předvedl poprvé náš Ace Speedy Dream.  Nejen že se Aceík v týmu s Dracem umístil na 1. místě s časem 9,33 s a dalece za sebou nachali ostatní týmy, ale zároveň si Aceík zaběhl perfektní čas 4,05 s a rázem se tak zařadil mezi nejrychlejší flyballové psy v republice. Moc Aceíkovi a jeho páníčkovi Liborovi GRATULUJEME !!! 

Náš tým DogDRAGONS také slavil nové úspěchy. V neděli jsme se umístili na skvělém 3. místě v 1. divizi hned za týmy Lavina Alfa a Hop Trop Prague a zaběhli si nový rekord družstva 17,82 s.  Běhů bylo tentokrát spousta a tak se naši hafani vrátili domů pěkně unavení.  No a další závody nás čekají tentokrát v červenci v Německu a to Mistrovství Evropy, takže HURÁÁÁ NA EVROPU !!!!

Žádné komentáře
 
border collie, speedy dream, Athea Angel Budgerigar, Finnty Fey Aibara, chovatelská stanice border colií, border kolie, štěňata, štěně, welpen, puppies, www.bcccz.cz, klub border colií webdesign: Kovaříková Kateřina 30.11.2007