SPEEDY DREAM - BORDER COLLIE - BORDER KOLIE - CHOVATELSKÁ STANICE - ŠTĚŇATA - bcccz.cz

NOVINKY

27.1.  NESSIE MÁ NAROZENINY !!!!

Dnes slaví naše Nessie již 4. narozeniny !!! Milá Nessie přejeme ti vše nejlepší, spoustu pamlsků, hozených míčků a skočených latěk a ať nám stále naplňuješ život tak skvěle jako doposud. Jsme moc rádi, že jsi naše !!!

  Autoři fotografií: Pavel Humpolec, Andrea Soldánová  

19.1. RAKOUSKO - VYŠETŘENÍ DKK A DLK

Opět jsme pár dní strávili v Rakousku. Zimní Dachstein je stejně krásný jako letní. I naše holky si výlet pořádně užily. Fotky k prohlédnutí ve fotogalerii.

VYŠETŘENÍ DKK A DLK

Další štěník z vrhu A podstoupil vyšetření kyčlí a loktů u doktora Ekra. Výsledek opět nemohl být lepší. Mám velkou radost a Aceíkovi přejeme hodně skočených agiliťáckých skoček, kterých si teď už bude moct užívat do sytosti.

Ace of Speedy Dream - DKK 0/0, DLK 0/0  !!!


5.1. ZIMNÍ FRISBEE - VÁNOČNÍ PŘÁNÍ

Jelikož je u nás spousta sněhu a jiným aktivitám počasí příliš nepřeje, tak se naše holky baví alespoň pořádným lítáním ve sněhu a " zimním frisbee " . Z prodírání se hlubokým sněhěm za talířem jsou ale nadšené. Fotgalerie ze sněhového řádění ZDE.

     

 

VÁNOČNÍ PŘÁNÍ

Ráda bych vám všem, kdo jste nám poslali vánoční přání, ještě jednou moc poděkovala a popřála vše NEJ... do nového roku.

Také bych chtěla poděkovat všem majitelům našich štěňátek o vzornou péči o ně a zaslání nejen přání, ale i spousty fotek a informací o nich. Přeji do nového roku hodně radosti a úspěchů s hafíky a mnoho příjemně strávených společných chvil.

   
Žádné komentáře
 
border collie, speedy dream, Athea Angel Budgerigar, Finnty Fey Aibara, chovatelská stanice border colií, border kolie, štěňata, štěně, welpen, puppies, www.bcccz.cz, klub border colií webdesign: Kovaříková Kateřina 30.11.2007