SPEEDY DREAM - BORDER COLLIE - BORDER KOLIE - CHOVATELSKÁ STANICE - ŠTĚŇATA - bcccz.cz

NOVINKY

17.5. AKTUALIZACE WEBU

 

14. - 16.5. VÝCVIKOVÝ VÍKEND AGILITY - JABLONEC NAD NISOU - LUKÁŠOV

O víkendu jsme se všemi holkami Atynkou, Terezkou a Nessie včetně malé Baloo vyrazily na výcvikový víkend do Jablonce - Lukášova. Počasí nám sice moc nepřálo a chvílemi se z nás stávaly rampouchy, neb sice nepršelo ale bylo značně mrazivo, ale přesto jsme si víkend užily parádně. Fotek opět poskrovnu, spíše žádné o to více ale zážitků.

15.5. OBLASTNÍ VÝSTAVA KAČINA

Ace of Speedy Dream - Výborný 1

Moc gratulujeme.

8. - 9.5. EAGER´S CUP TRMICE

První oficiální start flyballového družstva DogDRAGONS , kterého jsme hrdými členy zaznamenal velký úspěch na víkendových závodech v Trmicích - 2.místo v 5. divizi s rekordním časem družstva 20,41 s. Hurááá !!!

Fotky Nessie z tréninku.

       

 

ACE OF SPEEDY DREAM

Fotky z flyballových závodů jsme dostali od majitelky Aceíka. Aceík statečně doprovází svého kámoše Darthíka po všech psích akcích a zatím si užívá hraní s ostatními hafany, ale už zanedlouho se sám zapojí do závodní vřavy. Fotky pocházejí z objektivu Andrejky Soldánové.

NOVÉ FOTKY - BRIGHT STAR SPEEDY DREAM  " CORSA "

Panička Corsy nám z Polska poslala nádherné fotky a spoustu novinek o malé rošťandě za což jí moc a moc děkujeme.

     
Žádné komentáře
 
border collie, speedy dream, Athea Angel Budgerigar, Finnty Fey Aibara, chovatelská stanice border colií, border kolie, štěňata, štěně, welpen, puppies, www.bcccz.cz, klub border colií webdesign: Kovaříková Kateřina 30.11.2007