SPEEDY DREAM - BORDER COLLIE - BORDER KOLIE - CHOVATELSKÁ STANICE - ŠTĚŇATA - bcccz.cz

NOVINKY

4. - 5.6.   LUKÁŠOVSKÝ DRAK

 

Tyto závody pro nás byly trochu jiné. Kromě závodění jsme si vyzkoušeli i stranu pořadatelskou a slavili jsme hned několik úspěchů. Nejen že se závody všem moc líbili, ale i jsme slavili pár týmových úspěchů.  Nessie si zaběhla svůj osobní rekord a svým zaběhnutým časem dosáhla na prestižní flyballový titul FLY 17. Zároveň se našemu týmu podařil zaběhnout nový rekord družstva a to časem 17,85 s !!! Jinak v sobotním Speed trialu jsme se umístili na 3. místě a v nedělním DE na 5. místě.  Už se těšíme na další závody, které budou o víkendu na Mnělníku.

Fotografie ze závodů najdete na tomto odkazu - http://www.mediafoto.cz/flyball-lukasovsky-drak-2011

 

 

 

5.6.   FRISBEE FESTIVAL BLŠANY - ARCHIBALD SPEEDY DREAM

 

Arčí se o víkendu zúčastnil frisbee závodů, v kategorii Freestyle se umístil na 4. místě z 11 a v kategorii Super Toos a Fetch se umístil na 16. místě z 41. Moc gratulujeme !!!

 

 

1.6.   NAROZENINY VRHU A

 

Štěňátka z vrhu A slaví již neuvěřitelné druhé narozeniny. Přejeme jim vše nejlepší do dalšího života, spoustu hozených míčků a hodně pamlsků. Ať děláte nadále svým páníčkům takovou radost jako doposud.

Při této příležitosti také oznamujeme do světa, že se Aimee Luck Speedy Dream narodila v den svých druhých narozenin štěňátka. Je jich 11 a Nessie se tak oficiálně stala babičkou. Informace o štěňátkách najdete na Ejminčiných webových stránkách. Štěňátkům i Aimee přejeme vše NEJ.....

28.5. BAY SCOTTY SPEEDY DREAM - zkouška ZVOP

Scotty splnil další zkoušku. Tentokrát vyrazil za ovečkami. Dařilo se mu velmi dobře a při zkoušce prospěl. Takže ho od teď můžeme oficiálně prohlásit za pejska pasecího.

Moc gratulujeme.

 

 

 

26.5.   ŠTĚŇÁTKA VRH C

Naše štěňátka jsou již všechna v nových domovech. Mají skvělé páníčky a již nám posílají spoustu fotek a videí. Moc všem přejeme spoustu společné radosti a strávených chvil.

Fotky z poslední společné fotogalerie před jejich odchodem do nových domovů naleznete ZDE.

Malý Caramel alias Dárlí ma nové video, prohlédnout si ho můžete ZDE.

Karty štěňátek jsme přesunuly do rubriky Odchovy - vrh C.

 

   

 

Žádné komentáře
 
border collie, speedy dream, Athea Angel Budgerigar, Finnty Fey Aibara, chovatelská stanice border colií, border kolie, štěňata, štěně, welpen, puppies, www.bcccz.cz, klub border colií webdesign: Kovaříková Kateřina 30.11.2007