SPEEDY DREAM - BORDER COLLIE - BORDER KOLIE - CHOVATELSKÁ STANICE - ŠTĚŇATA - bcccz.cz

NOVINKY

18. - 19.6.   TURNAJ SLADKÝCH NADĚJÍ MĚLNÍK

Opět super víkend strávený na flyballových závodech. V sobotu se běhal závod dvojic pro začínající pejsky na kterých se předvedl poprvé náš Ace Speedy Dream.  Nejen že se Aceík v týmu s Dracem umístil na 1. místě s časem 9,33 s a dalece za sebou nachali ostatní týmy, ale zároveň si Aceík zaběhl perfektní čas 4,05 s a rázem se tak zařadil mezi nejrychlejší flyballové psy v republice. Moc Aceíkovi a jeho páníčkovi Liborovi GRATULUJEME !!! 

Náš tým DogDRAGONS také slavil nové úspěchy. V neděli jsme se umístili na skvělém 3. místě v 1. divizi hned za týmy Lavina Alfa a Hop Trop Prague a zaběhli si nový rekord družstva 17,82 s.  Běhů bylo tentokrát spousta a tak se naši hafani vrátili domů pěkně unavení.  No a další závody nás čekají tentokrát v červenci v Německu a to Mistrovství Evropy, takže HURÁÁÁ NA EVROPU !!!!

Fotky z Mělníka bohužel nemáme, ale tentokrát se našel někdo kdo všechny běhy natáčel, takže snad bude co nejdříve video.

 

 

9. - 12. 6.  JIZERKY S TURISTICKÝM ODDÍLEM

Na prodloužený výlet po Jizerkách jsme tentokrát vyrazili s dětským turistickým oddílem. Navštívili jsme nejvyšší horu Jizerek - Smrk a opuštěné doly na Měděnci, ke kterým se nám podařilo si vypůjčit klíče a tak jsme staré opuštěné šachty mohli prozkoumat. Naše holky opět nechyběli a tak se jim podařilo za celou tu dobu do paciček nasbírat spoustu kilometrů. Naše Terezka si našla super zábavu - ježdění z kopce v lese po větvičkách.  Moc jí to pak slušelo .... hi hi hi. Bylo to bezva a víkend v kempu jsme si náležitě užili.

Ostatní fotky k prohlédnutí ZDE.

 

Žádné komentáře
 
border collie, speedy dream, Athea Angel Budgerigar, Finnty Fey Aibara, chovatelská stanice border colií, border kolie, štěňata, štěně, welpen, puppies, www.bcccz.cz, klub border colií webdesign: Kovaříková Kateřina 30.11.2007