SPEEDY DREAM - BORDER COLLIE - BORDER KOLIE - CHOVATELSKÁ STANICE - ŠTĚŇATA - bcccz.cz

NOVINKY

4.9.   MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY VE FLYBALLU

V Mladé Boleslavi se v neděli, jako již tradičně, konalo MČR ve flybalu. Dvanáct nominovaných družstev soupeřilo o to nejcennější - stát se Mistry České republiky. Našemu týmu DogDRAGONS se celý den dařilo. V dopoledním Speed Trialu, dle kterého se řadí odpolední pavouk s rozběhy, jsme se umístili na 3. místě s nejlepším časem 17,82 s a v odpoledním DE jsme vybojovali nádherné 2. místo s nejlepším časem 17,88 s a stali se tak VICEMISTRY ČESKÉ REPUBLIKY 2011 !!!

Mistry ČR se, také jako již tradičně, stalo družstvo LAVINA ALFA. Moc jim gratulujeme :-)

Moc fotek z MČR nemáme, ale nějaká videa určitě budou.

 

   

 

1.8. - 15.8.2011  DOVOLENÁ FRANCIE

 

Opožděně přidávám ještě naší dovolenou. Z německého Borkenu, kde jsme byli na Mistrovství Evropy, jsme se nevraceli domů, ale pokračovali ještě dalších 14 dní cestováním po Francii.

Od severu, kde jsme navštívili Dijon a Nancy, přes Chamonix kde nás čekály nádherné horské túry k ledovci pod Mont Blanc, až po jih Francie na pár dní k moři, kaňon Verdon, Avignon a Savojské Alpy, jsme tentokrát projeli pěkný kus cesty. Dovolená byla skvělá !!!

Fotky k prohlédnutí  ZDE.

 

   

 

Žádné komentáře
 
border collie, speedy dream, Athea Angel Budgerigar, Finnty Fey Aibara, chovatelská stanice border colií, border kolie, štěňata, štěně, welpen, puppies, www.bcccz.cz, klub border colií webdesign: Kovaříková Kateřina 30.11.2007