SPEEDY DREAM - BORDER COLLIE - BORDER KOLIE - CHOVATELSKÁ STANICE - ŠTĚŇATA - bcccz.cz

NOVINKY

20.10.   NESSIE A JIM

 

Jelikož je to dneska 22. den březosti a nám se zdá, že se Nessie pomalu začíná zvětšovat pupíček, tak jsme jí na pondělí 11 hod. objednali první ultrazvuk, aby jsme si potvrdili zatím tušené.  Také jsme jí zvážili a změřili obvod bříška, aby jsme viděli jak nám poroste a založili pro ní  DENÍK ŠTĚŇÁTEK

Jimeček pilně budoucí mamču navštěvuje a také mu dorazili báječné výsledky genetických testů na CL a MDR1 s výsledkem Normal.

Takže všechna naše štěňátka budou DNA CL, TNS a MDR1 Normal po rodičích !

FLYBALLOVÉ ZÁVODY - BUDĚJOVICKÁ TLAPKA

 

Tento víkend náš tým DogDRAGONS vyjel na poslední flyballový turnaj sezóny - Budějovickou tlapku. V sobotním Round Robinu jsme se umístili v konkurenci belgických a českých týmů na 4. místě s nejlepším časem 17,53 s., čímž jsme překonali rekord družstva. V nedělním DE jsme hned úvodním během zaběhli opět nový rekord družstva s časem 17,46 s. a v boji o druhé místo s Lavinou jsme rekord potřetí překonali a zaběhli neuvěřitelných 17,39 s.!!! Na posledním flyballovém turnaji sezóny jsme se umístili v 1. divizi na 3. místě.  Jen škoda, že už se vše konalo bez naší Nessie. Ale na jaře po štěňátkách se opět do běhání vrheme po hlavě :-)

Stejných závodů se zúčastnili naši dva odchovanci - Ace of Speedy Dream a Bay Scotty Speedy Dream, kteří oba závodili za družstvo Tsunami. Navíc pro Scottyho to byly zcela první závody. Nicméně se jich oba dva zhostili báječně a v 2. divizi se v DE umístili na skvělém 2. místě !!!

 

 

Žádné komentáře
 
border collie, speedy dream, Athea Angel Budgerigar, Finnty Fey Aibara, chovatelská stanice border colií, border kolie, štěňata, štěně, welpen, puppies, www.bcccz.cz, klub border colií webdesign: Kovaříková Kateřina 30.11.2007