SPEEDY DREAM - BORDER COLLIE - BORDER KOLIE - CHOVATELSKÁ STANICE - ŠTĚŇATA - bcccz.cz

NOVINKY

17.12. NOVÉ FOTKY

 

Prckové mají v kartách nové fotky, také se přestěhovali z bedýnky do velké ohrady. Mají velký rozběh a můžou pořádně řádit. Začali jsme přikrmovat kaší a malí nezbedové jsou z ní nadšení. Jen je po krmení trochu nepoznáváme, protože jsou všichni natřeni nabílo. Spíše než hromadné krmení by jsme to asi spíše měli nazvat hromadné koupání :-)

 

 

16.12. VIDEO

Štěňátka mají nové video. Za jeho vytvoření a pomoc s péčí a hlídáním malých rošťáků moc děkujeme Klárce.

15.12.   NOVINKY

Doplnila jsem Deník štěňátek a dopsala jejich váhy. Video tentokrát natočila Klárka, majitelka Jima, a hned co ho zpracuje ho vložíme na stránky.

Archibald Speedy Dream - výsledky testů DKK a DLK

Arčí absolvoval rentgeny kyčelních a loketních kloubů se skvělým výsledkem.

DKK  0/0

DLK  0/0

Máme velkou radost a moc gratulujeme !!!

13.12.   ŠTĚŇÁTKA

 

Tak jsou opět o týden starší a mnohem mnohem větší. Chvílemi to vypadá, že mamku Nessie sní zaživa a je štěníky neustále zavalená. Pomalu otvírají očička a přichází na to proč jim narostly nožičky. Nafotili jsme společné fotky a natočili video. Také jsou prckové zvážení. S péčí Nessince pilně pomáhá teta Terezka, chudák malá, prckové ji rozhodně nešetří.

Na tomto odkazu si můžete prohlédnout společné fotky a níže si prohlédnout naše " smějící se " štěňátka.

Během dne doplním Deník štěňátek a po zpracování vložím video. Jednotlivé fotky malých prcků vyměním až všichni otevřou očka.

 

   

 

Žádné komentáře
 
border collie, speedy dream, Athea Angel Budgerigar, Finnty Fey Aibara, chovatelská stanice border colií, border kolie, štěňata, štěně, welpen, puppies, www.bcccz.cz, klub border colií webdesign: Kovaříková Kateřina 30.11.2007