SPEEDY DREAM - BORDER COLLIE - BORDER KOLIE - CHOVATELSKÁ STANICE - ŠTĚŇATA - bcccz.cz

NOVINKY

15.1.  LOUČENÍ SE ŠTĚŇÁTKY

 

Štěňátkům je sedm týdnů a pomalu nás začínají opouštět.  Připravili jsme jim na cestu štěněcí balíčky - krmení, odměrku na krmení, pamlsky, žvýkací pamlsky na zoubky,hračku a knížku. Od táty Jima dostala štěnda nádherný balíček plný pamlsků a hraček.

Štěňátka jsme několikrát odčervili, nechali je označit čipem a vybavili je mezinárodním pasem, aby se se svými novými majiteli mohli rozběhnout nejen po Čechách, ale i cizině.

Už nám jich o víkendu uteklo pět. Malý Jim junior se odstěhoval do Děčína, Debbinka do Staré Boleslavi, Speedy do Mladé Boleslavi, Donny k Chebu a Dino se rozjel do Českých Budějovic.  Ach jo, ještě že doma zůstali alespoň tři.

Ty nám ale utečou v týdnu a s Nessinkou zůstaneme sami. Nějak rychle to uteklo. Banda raubířů, která nenechala kámen na kameni a pilně nás terorizovala tolik týdnů si zbalila batůžky a úplně klidně odjela do nových rodin za novými kamarády lidskými i psími.

Tak jim všem přejeme ať se mají v nových rodinách dobře a přinášejí svým lidičkám jen samou radost.

Poslední společné video bohužel nebude, neb náš letitý foťák, který pilně všechna videa natáčel se rozhodl odkráčet do věčných lovišť, ale společnou fotogalerii jsme přeci jen nafotili.

Další fotky štěňátek nafotila Andy, panička od Dina, které tímto moc děkujeme. Přidáme je co nejdříve.

Také jsme je ještě naposledy zvážili.

 

Dag - 3520 g Debbie - 3178 g Donny - 3580 g Devil - 3570 g 
Dino - 3278 g Jim - 3400 g Fly - 3145 g Speedy - 3550 g

 

Naši prckové

 

 Debbie

 Debbie

 Dag Small

 Dag Small

 Devil

 Devil

 Donny Quest

 Donny Quest

Fly

Fly

 Jim

 Jim

Speedy

Speedy

Dino

Dino

 

Žádné komentáře
 
border collie, speedy dream, Athea Angel Budgerigar, Finnty Fey Aibara, chovatelská stanice border colií, border kolie, štěňata, štěně, welpen, puppies, www.bcccz.cz, klub border colií webdesign: Kovaříková Kateřina 30.11.2007