SPEEDY DREAM - BORDER COLLIE - BORDER KOLIE - CHOVATELSKÁ STANICE - ŠTĚŇATA - bcccz.cz

NOVINKY

27.1. 2012   AKTUALITY

 

Finnty Fey Aibara - Nessie

Naše Nessinka dnes slaví své 5. narozeniny. Milá Nessie, přejeme ti vše NEJ.... k tvým narozkám, hodně zdraví, letících tenisáků a skočených skoček. Spoustu odběhaných závodů, tréniků agility a odťapaných treků při našem cestování. Jsme moc rádi že jsi naše a doufám, že je ti s námi stejně dobře jako nám s tebou.

Nessie oslavila své narozeniny stylově - prvním letošním flyballovým tréninkem :-)

 

 

KYNOLOG ROKU

Náš flyballový tým DogDRAGONS se svými sportovními výkony v sezóně 2011 nominoval do soutěže Kynolog roku 2011. Máme z toho velkou radost a pokud nás chcete v této soutěži podpořit můžete hlasovat po kliknutí na tento obrázek.

 

 

 

Bright Star Speedy Dream - Corsa

 

Skvělá zpráva nám přišla z Polska od majitelky naší Corsy. Corsa absolvovala vyšetření DKK, DLK a OCD. Nemohli jsme si přát lepší výsledek.

Bright Star Speedy Dream - DKK 0/0 , DLK 0/0 , OCD bez nálezu

Corsa se se svou paničkou věnuje frisbee. Její tréninkové video můžete shlédnout na tomto odkazu a také tady.

V loňském roce absolvovala své první závody.

DCDC Poznań - kategorie Long Distance - 5. místo

Moc gratulujeme !!!

 

   
   

 

 

Catch me Speedy Dream - VII. Hanácká národní výstava psů O pohár Zvěrokruhu Brno

Catchík se zajel poprvé podívat na výstavu. Přihlášen byl ve třídě dorostu a mezi 6 přihlášenými psy ve své třídě vybojoval krásné 3. místo.

Catch me Speedy Dream - třída dorostu - Velmi nadějný 3

Moc gratulujeme !!!

 

 

ŠTĚŇÁTKA

Tak i zbylá 3 štěňátka už odcestovala do svých nových domovů.  Dag do Brna, Devil do Českých Budějovic a Fly do Bakova nad Jizerou.  I těmto štěňátkům přejeme do života vše nejlepší.

Moc všem majitelům děkuji za posílání nádherných fotek, videí, sms zpráv  a za spoustu telefonů s informacemi z jejich života v nových domovech.

Doufám, že vám všem budou dělat spoustu radosti , jako jí dělali mě za tu krátkou dobu, kterou jsem si je mohla při odchovu užít.

Vše o těchto štěňátkách najdete v rubrice Odchovy - Vrh D.

 

 

 

Žádné komentáře
 
border collie, speedy dream, Athea Angel Budgerigar, Finnty Fey Aibara, chovatelská stanice border colií, border kolie, štěňata, štěně, welpen, puppies, www.bcccz.cz, klub border colií webdesign: Kovaříková Kateřina 30.11.2007