SPEEDY DREAM - BORDER COLLIE - BORDER KOLIE - CHOVATELSKÁ STANICE - ŠTĚŇATA - bcccz.cz

NOVINKY

15.3.   AKTUALIZACE

 

Po dlouhé době nám konečně jde opět net a tak jsem se pustila alespoň do pár aktualizací. Snad už vše půjde a budu moct dodělat chybějící aktuálky.

 

3.3.   KYNOLOG ROKU 2011

 

V sobotu jsme s naším týmem vyrazili do Prahy na vyhlášení ankety Kynolog roku 2011. Neuvěřitelné se stalo skutkem a náš tým obsadil 1. místo v kategorii flyball.

 

   

 

 

20.2.   NÁVŠTĚVA MALÉ FLY

 

Navštívila jsem malou Fly. Je to nádherné štěně s naprosto neuvěřitelnou povahou. Neustále se smějící prcek s milióny čertíky v očích. Odpoledne jsem si skutečně užila, Fly ze mně celou dobu neslezla a kromě spousty pusinek mi nadělila i prokouslý nos. Je prostě úžasná. Jsem moc ráda, že malá zústává v našem flyballovém týmu DogDRAGONS a budu mít možnost jí stále vídat. Ostatní fotky Fly jsou ZDE.

 

 

 

16.2.   VRH B - NAROZENINY

 

Náš vrh B oslavil své druhé narozeniny. To to letí, z malých kuliček, které jsme si ještě nedávno užívali, jsou již dvouletí dospěláci.

Tak hodně NEJ.... do dalšího života  !!!  :-)

 

 

5. - 10.2.   NÁVŠTĚVA DÝDY

 

Během letošní mrazivé zimy nás navštívil náš odchovanec Caramel of Speedy Dream - Dýda se svou paničkou Sárou. Z Dýdy vyrostl opravdu krásný, mladý a temperamentní pes. Užili jsme si spoustu společných vycházek a nafotili několik sněhových fotek. Další fotky od Sáry najdete pod tímto odkazem.

 

 

Žádné komentáře
 
border collie, speedy dream, Athea Angel Budgerigar, Finnty Fey Aibara, chovatelská stanice border colií, border kolie, štěňata, štěně, welpen, puppies, www.bcccz.cz, klub border colií webdesign: Kovaříková Kateřina 30.11.2007