SPEEDY DREAM - BORDER COLLIE - BORDER KOLIE - CHOVATELSKÁ STANICE - ŠTĚŇATA - bcccz.cz

NOVINKY

5.- 6.5. 2012   EAGER´S CUP TRMICE

 

Tak máme za sebou první letošní flyballový turnaj. Vyrazili jsme na něj v oslabené sestavě bez naší starťačky Blackie, která má zraněnou nohu a i s několika handicapy nás psovodů. Přesto jsme si turnaj náležitě užili a přestože byl letos turnaj obsazen rekordním počtem 37 družstev jak českých tak zahraničních, jsme si dokázali vybojovat v sobotním Speed Trialu 5. místo s nejlepším časem 18,11 s a v nedělním Double Elimination 4. místo s nejlepším časem 18,30 s v 1. divizi.

Mému kolenu se sice ještě běhat moc nechtělo, Nessie se ale zato chtělo strašně, což dokazují fotky níže za které moc děkujeme Andy - majitelce Dina.

Kačka - majitelka Dragon´s Fly , pro nás natočila nádherné VIDEO, kde můžete vidět sestřih běhů našeho družstva DogDRAGONS a našeho nově běhajícího družstva DogDRAGONS 2. Kačko moc díky.

 

 

Stejných závodů se zúčastnili dva naši odchovanci.

Ace of Speedy Dream - družstvo Tsunami 1

nedělní Double Elimination - 3. místo v 3. divizi s nejlepším časem 19,12 s

Video Aceíka z Trmic ZDE.

a

Bay Scotty Speedy Dream - družstvo CrazyBalls

nedělní Double Elimination - 4. místo v 2. divizi s nejlepším časem 18,83 s

Tímto Scotty splnil podmínky pro udělení titulu FLY 18

Video Scottyho z Trmic ZDE.

Moc oběma gratulujeme !!!

 

   

 

V Trmicích se také sešla valná většina našich Déčkových štěňátek. Bylo úžasné vidět, jak strašně všechna vyrostla a slyšet jakou dělají novým majitelům radost. S částí Déček se budeme vídat častěji, neb doprovází své páníčky po flyballových turnajích a rostou z nich budoucí flyballové naděje :-) Moc díky, že jsem vás všechny mohla vidět :-)

Na fotkách níže naše Déčka a mamka Nessie s taťkou panem Jimem. Štěnda tak řádila, že se na to taťka Jim už nemohl dívat .... hi hi hi.

 

 

1.5. 2012   NÁRODNÍ VÝSTAVA DOBRE MIASTO - POLSKO

 

Národní výstavy se zúčastnila Bright Star Speedy Dream - Corsa. Výstava se jí opravdu vydařila a domů si odvezla velký úspěch.

Bright Star Speedy Dream - V1, CAC, BOS   !!!!!!

Moc gratulujeme !!!!

 

 

 

20. - 22.4.2012   KRUŠNOHORSKÝ DOGTREKKING

 

Tak nám začala sezóna dogtrekkingů. První letošní se startoval v Tisé. Tentokrát Atynka vyrazila s naší Jitkou. Pořadatelé kategorii MID řádně natáhly a trasa byla dlouhá 48,5 km. Počasí vyšlo báječně a trasa vedená labskými pískovci byla opravdu nádherná. Bohužel po 25 km musely holky cestu vzdát pro zranění Atynčiny packy. No jo, příště bude líp :-)

Stejně si to ale užily a já jsem jim doma se zraněným kolenem, které mi vypovědělo službu jen tiše záviděla :-)

 

 

   

 

Žádné komentáře
 
border collie, speedy dream, Athea Angel Budgerigar, Finnty Fey Aibara, chovatelská stanice border colií, border kolie, štěňata, štěně, welpen, puppies, www.bcccz.cz, klub border colií webdesign: Kovaříková Kateřina 30.11.2007