SPEEDY DREAM - BORDER COLLIE - BORDER KOLIE - CHOVATELSKÁ STANICE - ŠTĚŇATA - bcccz.cz

NOVINKY

12.7. 2012   AKTUALIZACE WEBU

 

Poslední dobou není příliš času na aktualizace, tak snad co nejdříve vše dohoním. Naše odchovaná štěňátka zaznamenala spoustu úspěchů, tak se chci samozřejmě vším pochlubit. Moc vám všem gratuluji !!!

Dnes alespoň přidávám poslední flyballové závody v Krupce.

 

30.6. - 1.7. 2012  FLYBALLOVÉ ZÁVODY KRUPKA

Další flyballový víkend jsme strávili v Krupce. Tentokrát nejen oslabeni o Blackii, ale i o Pana Jima. A tak jsme vyrazili pouze ve čtyřech psech s přesvědčením, že náročný víkend plný bouřek a horkého počasí s nemožností vystřídat naše psy odběháme pouze rekreačně.

Horké počasí se vyplnilo, bouřky také, včetně noční bojovky na téma " Chyťte si své stany, než vám uletí " , ale o rekreačních bězích nemohla být ani řeč. Draci zabojovali a porazili jsme nejen tým Pirátů, ale i pořádající tým Lavinu Alfa. Nakonec jsme ve finále podlehli týmu Hop Trop Prague a skončili tak na skvělém 2. místě v 1. divizi !!!

Neskutečné překvapení a neskutečná radost. Naši pejskové jsou prostě báječní !!!

 

 

   

 

 

 

 

 

Žádné komentáře
 
border collie, speedy dream, Athea Angel Budgerigar, Finnty Fey Aibara, chovatelská stanice border colií, border kolie, štěňata, štěně, welpen, puppies, www.bcccz.cz, klub border colií webdesign: Kovaříková Kateřina 30.11.2007