SPEEDY DREAM - BORDER COLLIE - BORDER KOLIE - CHOVATELSKÁ STANICE - ŠTĚŇATA - bcccz.cz

NOVINKY

30.10.   VELKÁ AKTUALIZACE

 

Už delší dobu nám trochu váznou aktualizace ať toho co je nového u nás i toho co je nového u našich odchovaných štěňátek.  No, víte jak to je v sezóně. Na web není čas :-)

Tak se pokusím na nic nezapomenout a postupně přidat všechny příspěvky, je jich opravdu požehnaně.

Co se událo u nás je níže, dogtrekking s Atynkou a úspěchy štěníků doplním co nejdříve :-)

13. - 14.10. 2012   BUDĚJICKÁ TLAPKA

 

Poslední flyballový turnaj letošní sezóny se konal v Českých Budějovicích. Počasí přálo a tak jsme si ho pořádně užili. Z 36 zúčastněných týmů z 5 evropských zemí jsme se umístili na 4. místě. Nessie to pěkně běhalo a zaběhla si osobní rekord 4,25 s. A teď už nás čeká jen zimní odpočinek :-)

Tak zase příští rok :-)

 

   

 

2.9. 2012   MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY VE FLYBALLU MLADÁ BOLESLAV

 

Již potřetí jsme se s Dragony zúčastnili Mistrovství republiky, které se jako již tradičně konalo v Mladé Boleslavi. Z dvanácti nominovaných družstev jsme se nakonec umístili na 5. místě s nejlepším časem 17,91 s.

Z MČR máme tentokrát slow motion video.

 

Týmové video DogDRAGONS Video Nessie

4. - 20.9.   DOVOLENÁ ITÁLIE - ELBA

 

Zářijovou dovolenou jsme si letos užili v Itálii a na Elbě. Procestovali jsme opět velký kus, vzali jsme to přes kopce až k moři a tak jsme si my i naše holky užili nejen slunce a vodu, ale i kopce a sníh.  Fotogalerie k prohlédnutí na tomto odkazu.

 

 

 

Žádné komentáře
 
border collie, speedy dream, Athea Angel Budgerigar, Finnty Fey Aibara, chovatelská stanice border colií, border kolie, štěňata, štěně, welpen, puppies, www.bcccz.cz, klub border colií webdesign: Kovaříková Kateřina 30.11.2007