SPEEDY DREAM - BORDER COLLIE - BORDER KOLIE - CHOVATELSKÁ STANICE - ŠTĚŇATA - bcccz.cz

NOVINKY

16.1.2013   NOVÉ FOTOGALERIE A VÝSLEDKY ZDRAVOTNÍCH TESTŮ

Doplněny další dvě fotogalerie a osobní karty. Tentokrát štěníků z vrhu A - Ace of Speedy Dream a Archibald Speedy Dream.

Báječná zpráva přišla dnes od Kačky , majitelky malé Fly z vrhu D.

Dragon´s Fly Express Speedy Dream - DKK 0/0 ( HD A ), DLK 0/0, OCD nepostižena

Máme velkou radost a moc GRATULUJEME !!!

 

 

13.1.2013   FOTOGALERIE

Kompletně doplněna fotogalerie Bright Star Speedy Dream. Korba žije se svou paničku Kasiou v Polsku. Věnují se flyballu a hlavně frisbee. Vyrostla z ní opravdu nádherná fenka. Její úspěchy v frisbee ještě do karty doplníme.

11.1.2013   NAŠE ODCHOVY

Konečně se mi podařilo alespoň částečně udělat změnu v rubrice ODCHOVY. Nyní má každé štěňátko svou osobní kartu, ve které najdete všechny informace.

Karty jednotlivých štěníků již fungují, některá štěnda mají již přidanou  i fotogalerii, některá zatím jen částečně. Vše se pokusím doplnit co nejdříve, ale prokousat se všemi fotkami a upravit je do stejné podoby přeci jen trochu trvá.

Postupně také doplním úspěchy jednotlivých prcků a videa.

Veškeré informace jsem přepisovala ručně, proto prosím majitele našich štěníků o zkontrolování karty. Pokud nějaké informace o vašich štěňátkách chybí, nebo jsem se někde přepsala, napište mi prosím mail ať můžu vše opravit.

Žádné komentáře
 
border collie, speedy dream, Athea Angel Budgerigar, Finnty Fey Aibara, chovatelská stanice border colií, border kolie, štěňata, štěně, welpen, puppies, www.bcccz.cz, klub border colií webdesign: Kovaříková Kateřina 30.11.2007