SPEEDY DREAM - BORDER COLLIE - BORDER KOLIE - CHOVATELSKÁ STANICE - ŠTĚŇATA - bcccz.cz

BENCO OF FAST CRAZY FLY - NESQUIK

Benco je velmi krásný čokoládový pes s velmi tmavým pigmentem, nádhernou stavbou těla a tmavým okem. Je velmi akční a sportovně nadaný. Se svou majitelkou Sandrou se věnuje sportovní kynologii, má splněnu zkoušku BGH1 a připravuje se na splnění BGH2. Jeho prioritou jsou ale agility, kde běhá v prestižní kategorii A3. V agility dosáhl velkou spoustu úspěchů, umisťuje se na čelních místech a nominoval se na mnoho prestižních závodů. Je členem známé rakouské agility skupiny Charming Worker´s, jejíž členové dosáhli spousty úspěchů nejen v jednotlivcích, ale i jako družstvo. Kompletní výsledky jeho závodní kariéry včetně videí najdete na jeho stránkách.

Pro mě je Benco ideálním partnerem pro naší Nessie. Splňuje všechny předpoklady jak po stránce vzhledové, zdravotní i po stránce temperamentu.

Moc děkuji Sandře, že nám umožní Bencem krýt.

Zdravotní výsledky:

DNA CEA

Normal

DNA CL

Normal

DNA TNS

Normal

MDR1

Normal

CEA/PRA/KAT

Negativní

OCD

Negativní

DKK

0/0 HDA

DLK

0/0

ZUBY

Plnochrupý

GLAUKOM

Negativní

Zkoušky:

A1, A2, A3 , BGH1

Výstavy:

Výborný 3, Výborný 4

Žádné komentáře
 
border collie, speedy dream, Athea Angel Budgerigar, Finnty Fey Aibara, chovatelská stanice border colií, border kolie, štěňata, štěně, welpen, puppies, www.bcccz.cz, klub border colií webdesign: Kovaříková Kateřina 30.11.2007